היא הבחורה שלך

אתה איתה במפגש אינטימי בדירה דיסקרטית ברמת גן. היא מתקרבת אליך ומנשק אותך בתשוקה, מחבקת על הצוואר ואז מורידה את החולצה שלך. היא שוב פעם מנשקת אותך, היא מתחילה משפתיים ואז יורדת יותר למטה. אבל היא רק מסיכה את הדעת שלך, היא דוחפת אותך למיטה וקשרת אותך עם אזיקים אליה.
היא מתחילה את המשחק שלה, היא מנשקת אותך ומגרה אותך. כאשר זה נמס לה היא מחליטה למצוץ לך. היא עושה את זה במקצועיות רבה, בולעת אותו לגמרי. אבלי לא רצה שתגמור והיא עוצרת. היא מוציאה רצועת בד וקושרת את העיניים שלך. אז היא לוקחת נר ומתילה לטפטף שעווה על הפטמות שלך. היא רוצה אותך ,אבל בתנאי שתעשה לה נעים.

אם אתה לא תסכים היא תמשיך להתהולל עליך. אתה כבר בקושי מחזיק את עצמך בידיים, אתה רוצה אותה, בלי משחקים נוספים. אתה מסכים, אבל אתה יודע ששיקרת. החלטתה לקחת אותה קשוח ומהר על כל העינויים שהיא גרמה לך לעבור. היא מורידה את האזיקים ומבינה שזאת הייתה טעות. אתה קופץ עליה ונכנס לתוכה בכוח. היא לא אוהבת שהמשחק כבר לא לפי החוקים שלה. היא מנסה להתנגד, אבל אתה לא מאפשר לה. אתה מנשק אותה והיא נושכת אותך. זה מעצבן אותך, אתה רוצה שהיא תהיה רכה,אדינה וחושנית. אתה מחזיק את הידיים שלה למלה. מנשק את כל הגוף שלה. אתה רוצה לעשות לה משהו מיוחד, אתה נזכר לגבי השעווה. אתה עוצר וקושר אותה כמו שהיא עשתה לך לפני. אתה לוקח את הנר ורואה פחד בעיניים שלה, היא הרבה יותר רגישה ממך.

אתה מסתכל עליה ומבין שאתה לא רוצה לעשות לה כואב. היא כל כך יפה, ערומה ומושכת. העיניים העמוקות שלה מביטות ישר לתוך הנשמה שלך. אתה מבין שאתה רוצה הרבה יותר מיחסים האלה מכמה פגישות אינטימיות. אתה רוצה לראות אתה תמיד לידך. אתה מוריד את האזיקים ומנשק אותה בעדינות, הפעם היא עונה. היא מלטפת אתך עם הידיים,מחבקת. אתה מנשק את הפנים שלה, צוואר,שדיים,ידיים. היא מוציאה גניחה של הנאה. בשבילך זה כמו עור ירוק…