איך ראיתי אותו פעם ראשונה


יום אחד חברה שלי הזמינה אותי ליום הולדת , זה היה יום הולדת ה-18 שלה. היא חגגה עם ההורים בבית ,אבל הם אישרו לה להזמין גם חברים. היא סיפרה לי
שחוץ ממני היא מזמינה עוד 3 בנות ו 3 בנים. אני דרך עגב כבר מזמן בת 18. התלבשתי בחצאית קצרה,חולצה לבנה ולבני נשים לבנים.

כשהגעתי גיליתי שהגיעה רק בן אחד , אבל זה היה בן הכי יפה במכללה שלנו,קראו לדניאל. התיישבנו בשולחן במטבח ,ההורים שלה היו בחדר אחר. התחלנו לדבר בינינו , מישהו הדליק מוזיקה ,התחלנו לרקוד. אז ההורים שלה יצאו לחצר לעשות על האש,נשארנו לבד בבית. החלתנו לשחק אמת או חובה, אבל בלי אמת ועל נשיקות. הרבה פעמים זה יצא שהבנות התנשקו , אבל כמובן כל הבנות רצו ליפול על דניאל. היום היה לי מזל, הייתי הראשונה, זאת הייתה נשיקה ראשונה שלי עם בן. המשכנו לשחק, ראיתי שהוא מסתכל עלינו עם מבט מפשיט.

הזמן עבר מהר, כבר התחיל להחשיך בחוץ , חיפשנו מה עוד אפשר לעשות. לחברה שלי במאת בית גדול, אז החלטנו לשחק מחבואים. הוא מצא אותי ראשונה והתחיל לגעת בי במקומות שונים, עצרתי אותו באמרתי שאני לא משחקת ככה. בנות שאלו אותי מה קרה וסיפרתי להם על מה שהוא עשה. החלטנו להעניש אותו ,קראנו לו לחדר שינה ונעלנו את הדלת. התחלנו להסביר לו שהוא מתנהג לא בסדר. הוא עצר אותו ואמר "אני רוצה להראות לכן משהו" . הוא פשוט לקח והוריד את המכנסיים שלו עם התחתונים והתחיל לאונן את הזין שלו. היינו בשוק, אחד הבנות הפילה אותו על המיטה והתחילה לנשק אותו לגעת לו בזין. הצטרפנו אליה, לקחתי את הזין שלו ביד והתחלתי לאונן לו. אחד הבנות הציעה להראות לו את מה שיש לנו. הורדנו גם אנחנו את התחתונים שלו. עכשיו זה היה התור שלו להיות בשוק, הוא העביר את היד שלו בין הרגליים שלי , זה הרגיש כל כך טוב שכמעט התעלפתי. שמענו שהורים שלה עזבו את הבית לטייל,התפשטנו לגמרי והתחלנו למצוץ לו בתורות. אני הייתי ראשונה ,לא ידעתי איך לעשות את זה,אבל ראיתי שהוא עדיין נהנה מזה. אחרי חמש דקות הוא גמר לי בפה, היה לזרע טעם מוזר אבל לא נוראה ובלעתי הכל. אחרי זה בנות אחרות מצצו לו. אחרי זה לצעירינו ההורים של החברה שלי חזרו ,אז הפסקנו הכל.

אפשר להגיד שזה היה סוג של מפגש אינטימי הראשון שלי,למדתי למצוץ ולאונן לגבר. אחרי זה עם דניאל גם ניסיתי דברים אחרים.