מפגשים אינטימיים עם סברינה


קוראים לה סברינה, היא בחורה מאוד סקסים עם שדיים גדולים ורגליים ארוכות. התחת שלה גורמת לך לרצות לשים עליה את הידיים. פנים עגולות וחמודות ועיניים מלאות בתשוקה. לפעמים אני מגיעה אליה למפגש אינטימי ואנחנו נהנים מסקס חם ומאוד סוטה.
השבוע סגרנו על פגישה בשישי בצהריים אצלה בבית. זה היה יום קיצי חם נורה. נכנסתי אליה לבית, הדלת הייתה פתוחה. הייתה איזה מוזיקה קלה ברקע. התחלתי לחפש אותה.  היא לא הייתה בחדר, אז נכנסתי למטבח וראיתי תמונה מדהימה. היא עמדה ליד שולחן והכינה משהו. היא הייתה לבושה בחולצה שהייתה קצרה מדי כדי לכסות את התחת שלה ועל התחת היו חוטיני לבנות. ישר הרגשתי לחץ במכנסיים. הטוסיק שלה פשוט משך אותי וכל פעם שהיא הייתה מתקפלת  הרגשתי שאני מאבד שליטה. היא פשוט דרשה שאני אתקרב אליה ואטפוס את התחת הזה ביד. התקרבתי אל סברינה והתחלתי לנשק את הצוואר שלה. היא מיד קפאה בהנאה מהנשיקה. הידיים שלי עולים אל השדיים שלה, מוחץ את הפטמות שלה ומרגיש איך הם מתקשים. ברגע הזה סברינה מוציאה את הגניחה הראשונה שלה.
אני מסובב אותה אלי ומתחיל לנשק. היא אונה על הנשיקה שלי והלשון שלה חודר לתוך הפה שלי. יד אחד שלה על התחת שלי ויד השניה נכנסת לתוך הג'ינס ותופסת את הזין שלי. אחרי זה היא פותחת את הרוכסן ומשחררת אותו. כל הזמן הזה אני לא שחררתי את השדיים שלה. אני מרים את החולצה ונוגע את הפטמות עם הלשון. מנשק בהתחלה, נושך ואז מלקק. זה גורם לה למוץ את הזין חזק יותר ולהוציא גניחה. אני יורד יותר ויותר למטה  על הגוף שלה. הלשון שלי עובר על הבטן שלה ואני מתחיל להתקרב אל המקום המעניין ביותר. אני נוגעה בתחתונים שלה, מרגיש את החום הרטוב של הכוס שלה. לוקח את עצמי לידיים, כדי לא לקפל אותה שם על השולחן. אני נושם את הריח שלה. אני מסובב אותה עם הפנים אל השולחן. מקפל קדימה. היא נשכבת על השולחן ואני מזיז את התחתונים שלה לצד, מעביר על החור עם הלשון, נוגע בדגדגן. זה גורם לצמרמורת לעבור דרך כל הגוף שלה ואני ממשיך לטייל עם הלשון בתוך המנהרה שלה.
זה גרם לה להתפתל עם כל הגוף. אחרי ששיחקתי עם הכוס שלה קצת, אני מכניס אצבע אחד ומזיין אותה איתו. הלשון שלי עובר אל התחת והגניחות של סברינה רק מתחילות להיות יותר ויותר חזקות. היא לא מחביאה את הרצון שלה לסקס. התחת שלה משתחרר ואני רואה שהחור נפתח. אני מלקק את האצבע ומתחיל להחדיר אותו לתוך התחת. הוא נכנס לשם בקלות ואני מוסיף עוד אחד. אני מזיין אותה עם האצבעות לשני החורים במקביל. אני עושה את זה מספר דקות ואז הסבלנות שלי נגמרת.
אני מוריד את הג'ינס שלי ביחד עם התחתונים ומכיס את הזין שלי לחור שלה. אני מזיין אותה בקצב מהיר מאוד, בתנועות חזקות. מגביר את הקצב כל שניה. הגניחות שלה כבר הפכו לצרחות. היא כל כך רטובה שאני מרגיש את המיצים שלה על הרגליים. אז היא גומרת. אני בעצמי מרגיש שעוד מעט אני הולך לגמור. אני מוציא את הזין ומסובב אותה אליי. מכניס את הזין לתוך הפה שלה ואחרי כמה שניות של מציצה אני גומר לתוך הפה שלה.
וזה רק ההתחלה של הערב הזה.
 ליווי אנג'לינה