מפגש אינטימי על הגג

סוף סוף קיץ. אחרי חורף ואביב קרים ומלאים בגשמים הגיע קיץ חם. החופים התמלאו באנשים ונהנו מהשמש. הנשים התפשטו משכבת בגדים והתלבשו בשמלות קיץ קלות. כל יום היה יותר ויותר קשה להישאר רגוע. במיוחד בתחבורה ציבורים כאשר אתה מרוב השעמום אוכל עם העניים את הגופים החשופים של נשים.

הגיעה גם הזמן שלי קצת להשתזף. לא רציתי לנסוע עד הים ,לכן עליתי על הגג של הבניין. אני יודעה שחוץ ממני אף אחד לא עולה לשם ואני כמובן אוהב להשתזף בערום מלא. נשכבתי עם הגב לשמש על השמיכה שהבאתי איתי ונרדמתי. התעוררתי בגלל ששמעתי צעדים של מישהו. ראיתי בחורה עולה על הגג, איך היא לא שמה לב עלי זה לא ברור. היא הייתה לבושה בשמלה ארוכה וקלה, היא הייתה גבוהה ומאוד יפה. היא עמדה עם הגב אלי והתחילה להוריד את השמלה. זה היה ניראה כמו בהילוך איטי. בהתחלה היא חשפה את הרגליים, אז ראיתי את התחתונים השחורים שלה ואז כבר את כל הגוף. היא הורידה את החזייה ואז גם את התחתונים. היא הסתובבה אלי ונמתחה, זה היה כמו בחלום. כאן נשברתי….

כן…אולי אתם מצפים עכשיו סיפור על הסקס המדהים איתה על הגג כמו בכל הסיפורים הארוטיים שאתם רגילים אליהם ,אבל לא הפעם …..כן נשברתי ואבדתי את ההכרה.

התעוררתי כבר בערב, במקום הבחורה הייתה שלולית ענקית שהייתה שם ברגע שעליתי על הגג בבוקר. כל הגב שלי כאב בגלל הכוויות והיה כאב ראש מטורף….כן, קיבלתי מכת שמש.