ערב אינטימי

בסופ"ש הזה נשארתי לבד במעונות, כל החברים שלי נסעו הביתה, הזמנתי אותך להישאר אצלי הלילה למפגש אינטימי. הסכמת וכבר בשעה 9 היית בכניסה למעונות. התחלנו לראות סרט, הכנתי לשנינו תה ונכנסנו מתחת לשמיכה על הספה. זה היה באמצעה החורף ובחדר היה די קריר. כאשר סיימת את התה שלך, הצעתי לעבור למקום יותר נעים, למיטה מתחת לשמיכה.

כאשר נכנסנו מתחת למשחה במיטה, ישר חיבקתי אותך, היה כל כך חם ביחד איתך. אחרי כמה דקות של סרט היד שלי התחילה לעלות מהבטן שלך, אבל ברגע שכמעט הגעתי אל השדיים שלך, את עצרת את היד שלי. הבנתי שמיהרתי קצת והחזרתי את יד שלי למקום המקורי. אחרי 5 דקות של הסרט התחלתי להשתעמם, לכן התחלתי ללטף את הבטן שלך עם האצבעות, אז עברתי אל הרגליים שלך. לא התנגדת לכן המשכתי את המשחקים שלי. הייתי מעביר עם האצבע מהברך אל הבטן, אז יותר למטה, דרך הצוואר שלך, הייתי עובר גם על השדיים ושוב פעם אל הבטן. אחרי מספר סיבובים כאלה הרגשתי שהנשימה שלך הפכה להיות יותר עמוקה.

זה הזמן ואני מנשק אותך. אחרי מספר רגעים את כבר שוכבת בלי חולצה, אני רואה מולי שני שדיים מדהימים ואני יכול הלנות מהם כמה שאני רוצה. אני מנשק את הצוואר שלך ומתחיל לרדת יותר למטה, מנשק את השדיים, מלקק את הפטמות שלך. אני מרגיש שאת מתחילה להתחרמן. אני יורד עוד יותר למטה, מוריד את התחתונים שלך, את כבר לא מתנגדת לשום דבר.

אני מתחיל ללקק את כוס שלך, את תפסת את הסדינים עם הידיים חזק מאוד והתחלת להנות ממה שאני עושה. אז סיבבתי אותך עם הטוסיק אלי. העברתי עם הזין שלי על השפתיים כמה פעמים. התחלת להזיז עם הטוסיק שלה כאלו שאת רוצה שאני יכניס את הזין שלי. אז פרשתי את הרגליים שלך והכנסתי את הזין. הכנסתי אותו לכל האורך, כמה שיותר עמוק. הרגשתי את החום שלך. התחלתי לזיין אותך באיטיות ושמעתי שאת מתחילה לגנוח.

עם יד אחד החזקתי אותך על הבטן, עם יד שניה ליטפתי את השדיים שלך. עם כל תנוע שלי ניסיתי להיכנס כמה שיותר עמוק, הגניחות שלך כבר הפכו לצרחות הנאה. לרגע אחד עצרתי את התנועות שלי ואת המשכת להלביש את עצמך על הזין שלי. אהבת את הזין שלי כל כך שלא רצית להפסיק לשניה. בחורה שנראית ביישנית כזאת הפכה להיות לחרמנית משוגעת.

השכבתי אותך על הגב, מרים את הרגליים שלך על הכתפיים ומנסה להכניס עוד יותר עמוק. אני רוצה לזיין אותך ככה שלא תוכלי לעמוד אחרי זה. אני מזיין אותך לכל האורך של הזין שלי, את נהנית מכל רגע ורגע. ברגעים כלאה הזמן עוצר וכל מה שנשאר זה רק הנאה בלתי פוסקת. אני מרגיש שאני הולך לגמור, אני מוציא את הזין.

אז את מתיישבת על הברכיים, תופסת את הזין ומתחילה לאונן ולמצוץ אותו. את רוצה שאני יגמור לך לתוך פה. את ממשיכה למצוץ ולאונן. אחרי מספר דקות הרגליים שלי כבר לא מחזיקות אותי, זה הרגע. אני תופס את הראש שלך ומתחיל למלא את הפה שלך עם זרע, את בולעת הכל. לא ידעתי שסקס איתך יהיה כל כך מדהים.

עוד סיפורי סקס באתר איכותי של נערות ליווי עם צמונות אתיותיות 1800800