פגישה ראשונה

זה היה אמצע סתיו, גשם קל, שמיים מאוננים, אבל אני עדיין בחוץ. אני הולכת לדייט עם בחורה. ומה הפגישה הזאת תביא לי? שמחה, אכזבה, ידידה לחיים או שאולי……מיד יודע. בכל מקרה אני טסה אליך מורן. אני מחכה לפגישה הזאת ומוכנה להכל. את פגשת אותי כולה זוהרת, עם חיוך שובב על שפתיים חושנית. הם כמו מגנט, מושכות אותי. כל כך מדהימות שכבר עכשיו בא לי לבלוע אותם. הם רועדות עם כל תנועה כמו ויברטור שאני רוצה להכניס בין הרגליים שלי. בה לי לנשק אותם וללקק עם הלשון…זה מדהים.

בינתיים אנחנו הולכים ליד, כל אחד עם מטריה שמחביאה את השפתיים שלך. אנחנו מנהלים שיחה חמודה וממהרים להכנס לבית קפה כדי להתחבא מהגשם המעצבן. לא היה יותר מידי אנשים בבית קפה, אנחנו מנסים להבין אחת את השניה, מנסים לגלות את הריח הזה של אישה, התשוקה החבויה שבגללה אנחנו מחפשים את אותה האחד. אני מרגישה אותה עם כל תא, כל שריר. היא מתיישבת יותר קרוב, זה מרגיש שאת רוצה שאני אקח אותך כאן ועכשיו מול העיניים של כולם. זה מרגיש כאילו כל האנשים אחרים נעלמו מהעולם הזה ונשארנו שנינו במפגש אינטימי לגמרי.

הידיים שלנו התחברו, הזמן טס ואנחנו כבר לא צריכים מילים. הגענו לשלב של המעסים. אני תופסת אותה ולקוחת למקום אחר….. אנחנו אומדים במרכז חנות סקס. היא צוחקת ואני לא מצליחה להוריד ממנה את העיניים. אנחנו עוברים על המדפים ומסתכלים על לבוש לטקס, צעצועים שונים וויברטורים. כל דבר מעניין אותנו.

שתינו במצב רוח פרובוקטיבי מאוד, מוכנות לעשות הופעה. המוכרת עוזרת לנו לבחור חליפת לטקס אני הולכת למדוד אחד. סרבל שחור, צמוד עם חור בין הרגליים ותחת פתוח וחורים לשדיים. אני מזמינה אותה לחדר הלבשה. היא נכנסת, מתקרבת אלי ומעבירה עם הציפורן על הפטמות שלי. אז היא יורדת למטה ופותחת את הרגליים ומנשקת את השפתיים שלי. בתנועה אחד היא מורידה את השמלה שלי ונשארת ערומה לגמרי. הגוף שלה חלק, עם כוס מגולח.

את ממשיכה לענג אותי: עם ידיים, ציפורניים ושפתיים. היא משתפשפת עם הגוף על החליפה. כל כך יפה, חרמנית, תשוקתית ומתוקה. עוד, עוד, עוד, אני מתחילה לגנוח. השפתיים שלה עשו פלאים. כל היינו שקועים בזה ששכחנו מהמוכרת. ומה היא עושה? היא שקועה במשחק שלנו, עומדת ומאנונת על ההופעה שלנו. אני בטוחה שהיא מקנאה, אבל היא לא מפריעה לנו.

דבר אחרון שאני זוכרת זה נשיקה קלה והיא ברחה בלי להסתובב.