שירותי ליווי בעיר

נערת ליווי לומינהגברים מסוימים נזקקים לנשים לצורך שירותי ליווי שנועדו למטרות שונות כמו: פגישות, טיולים, הפגת בדידות ועוד. והשירות יכול להינתן להם לפרקי זמן שונים. סוכנויות שמספקות נשות ליווי, מעסיקות נשים רבות שיכולות להתאים לטעמם של הגברים ולצרכים שונים שלהם. תייר אשר יגיע לטיול בין מספר ימים בתל אביב ירצה במקרים מסוימים בת לוויה שתארח לו לחברה ותסתובב עימו במקומות שונים בעיר. הוא יזמין אחת שתתאים לו מבחינת המראה, האופי והאישיות, ויצא עימה לבילויים משותפים.

ליווי לפגישות

לעיתים, ירצו גברים נשות ליווי לארוחות עסקיות מכובדות, והאישה תגיע עם בגד ערב מתאים לאירוע. במידה והפגישה תיערך בצהריים, אזי המראה שלה יהיה אחר, ויותאם לסגנון הארוחה שתהיה. גברים אחרים ירצו נערות ליווי לטיולים שונים שהם עורכים בעיר, ולעיתים, במקומות אחרים בישראל, ולכן, האישה תתלווה אליו למשך כל התקופה, ובמידת הצורך, היא תלון באותו מלון בו לן האורח. במקרים אחרים, היא תיפרד ממנו בערב ותפגוש אותו למחרת.

פגישה לתקופה מוגבלת

יש תיירים או גברים אשר יבקשו נשים שונות בכל יום, וגם השירות הזה יינתן ברצון. לכל גבר יש טעם שונה והוא, כמובן, ירצה להיות יחד עם אישה או בחורה שהמראה שלה מוצא חן בעיניו, והאישיות תהיה מתאימה לצרכיו. שירותי ליווי שכזה הוא שירות קצוב בזמן, והאישה תלווה את הגבר במהלכו, בסוף התקופה ילך הלקוח לדרכו, ויחזור לעיסוקיו השונים והשגרתיים, והאישה תחכה ללקוח הבא שיגיע. נערת הליווי תעשה את עבודתה בנאמנות ובמקצועיות, מאחר ופרנסתה תלויה בזה, ועל הדרך היא תוכל ליהנות מהשהות המשותפת.

אישיות מתאימה

שירותי ליווי פותרים בעיות שונות וביניהם בעיית הבדידות שהייתה נגרמת לגבר ללא הליווי הנחוץ. גברים שנעזרים בנשות ליווי, שמגיעות מהסוכנויות השונות, עושים זאת מתוך בחירה מודעת בדרך כלל, ולעיתים, מתוך צורך זמני. ולכן, השירות החשוב הזה. מנהלי הסוכנויות יודעים להתאים את האישה ללקוח על פי הבקשות שלו, ויש להם ניסיון מצטבר בכל התחום. בכל מקרה, יש מצבים בהם אין כימיה בין הלקוח ואשת הליווי, ועל פי בקשתו, תגיע אליו אישה אחרת.