שירות ליווי – כמו בכל מדינה אחרת בעולם

לךוצכמו בכל מדינה אחרת בעולם, גם בארץ שירות ליווי איכותי יתן לך הרבה יותר

לא משנה באיזו מדינה אתה מסתובב בעולם, אתה יודע שבשביל איכות אתה צריך לשלם. גם אם מדובר על מדינה בה נערות ליווי הוא מקצוע חוקי לכל דבר ועניין, אתה עדיין עלול למצוא שירותים ברמות מאוד מגוונות ובמחירים מאוד מגוונים. אם אתה רוצה להכנס ולגמור, באמסטרדם אתה יכול למצוא בחורה גם ב50 אירו. לעומת זאת, אם אתה רוצה שירות ליווי איכותי שמגיע עד אליך, עם בחורה שתעבוד באותו היום רק איתך, אתה תצטרך לשלם הרבה יותר. ובארץ זה לא שונה.

ההבדל בין נערות ליווי וי איי פי לבין דירות דיסקרטיות

כשאתה הולך למה שנקרא דירה דיסקרטית, אתה בעצם נכנס לבית בושת לכל דבר ועניין. רבות הנשים שעובדות שם שעברו את העשור הרביעי או החמישי לחייהן, חלקן הגדול מכורות לסמים, חוות אלימות פיזית ומילולית לעיתים קרובות ועובדות בכפייה. שירות ליווי יוקרתי אמיתי עובד עם נערות דוגמניות, מהממות ביופיין, החל מגיל 18, שיודעות את העבודה טוב פי כמה מכל אחת אחרת. לא מדובר פה רק על שירותי מין, אלא על ליווי לכל דבר ועניין, לכל מקום או אירוע, בכל שעה, ובמחירים שיזכירו לך עד כמה הבחורות הללו איכותיות. אבל היי, כשרוצים איכות, צריך לשלם

שירותי ליווי – במחירים גבוהים הוא חלום, במחירים נמוכים הוא סיוט

אם אתה מזמין שירותי ליווי אתה צריך לזכור שזה משהו שאסור לחסוך בו כסף. אתה יכול לבחור לאכול המבורגר במקדונלדס במקום במסעדה יוקרתית או לראות סרט בבית במקום בקולנוע, אבל כשאתה מזמין שירות ליווי אקסקלוסיבי אתה צריך לשלם יותר כדי לקבל יותר. בחורה שמגיעה בזמן, לבושה בדיוק כמו שאתה רוצה, נראית בדיוק כמו שאמרו לך או בדיוק כמו בתמונה שראית, ויודעת איך לענג גבר. להסתובב איתה יתן לך את כל הגירוי האינטלקטואלי שתזדקק לו, ולאחר מכן כשתחזרו אליך הביתה או לבית מלון היא תראה לך למה היא בחרה במקצוע הזה. לסיכום, אם אתה מעוניין בלילה טוב, אתה זקוק לבחורה טובה.

ההבדל בין שירות ליווי בתל אביב לבין דירות דיסקרטיות

כשאתה הולך למה שנקרא דירה דיסקרטית, אתה בעצם נכנס לבית בושת לכל דבר ועניין. רבות הנשים שעובדות שם שעברו את העשור הרביעי או החמישי לחייהן, חלקן הגדול מכורות לסמים, חוות אלימות פיזית ומילולית לעיתים קרובות ועובדות בכפייה. שירותי ליווי יוקרתי אמיתי עובד עם נערות דוגמניות, מהממות ביופיין, החל מגיל 18, שיודעות את העבודה טוב פי כמה מכל אחת אחרת. לא מדובר פה רק על שירותי מין, אלא על ליווי לכל דבר ועניין, לכל מקום או אירוע, בכל שעה, ובמחירים שיזכירו לך עד כמה הבחורות הללו איכותיות. אבל היי, כשרוצים איכות, צריך לשלם

שירותי ליווי – במחירים גבוהים הוא חלום, במחירים נמוכים הוא סיוט

אם אתה מזמין שירות ליווי אתה צריך לזכור שזה משהו שאסור לחסוך בו כסף. אתה יכול לבחור לאכול המבורגר במקדונלדס במקום במסעדה יוקרתית או לראות סרט בבית במקום בקולנוע, אבל כשאתה מזמין סקס שירותי ליווי אקסקלוסיבי אתה צריך לשלם יותר כדי לקבל יותר. בחורה שמגיעה בזמן, לבושה בדיוק כמו שאתה רוצה, נראית בדיוק כמו שאמרו לך או בדיוק כמו בתמונה שראית, ויודעת איך לענג גבר. להסתובב איתה יתן לך את כל הגירוי האינטלקטואלי שתזדקק לו, ולאחר מכן כשתחזרו אליך הביתה או לבית מלון היא תראה לך למה היא בחרה במקצוע הזה. לסיכום, אם אתה מעוניין בלילה טוב, אתה זקוק לבחורה טובה.